Jaké výhody přináší systém CableFree?


Nastavení sluchadel bez kabelů je rychlé, příjemné a spolehlivé – zejména tehdy, když nastavujete sluchadlo neposedným dětem :-)  Díky systému CableFree však dokážete vytvořit uvolněné prostředí pro všechny děti. Umožňuje vám pokračovat v programování, i když se děti pohybují kolem – ve vzdálenosti až 10 metrů. Rodič dokonce může mít iCube (zařízení systému CableFree), u sebe během programování sluchadla, když mu dítě sedí na klíně.

 

 

Proč je konektivita pro děti tak důležitá?


Udržení kontaktu s prostředím umožňuje připojení k systémům komunikace a zábavy, jako je mobilní telefon, televize, přehrávač MP3 a počítač. Neomezená možnost přístupu k těmto médiím a současně potěšení z optimalizované slyšitelnosti je pro naplněný společenský život rozhodující.

 

 

Jak může být konektivita prospěšná pro velmi malé děti?


Často existuje názor, že bezdrátové příslušenství je prospěšné pouze pro starší děti. Ale i děti do jednoho roku začínají komunikovat prostřednictvím telefonu s rodičem, který je na cestách, nebo se svými prarodiči. Takové situace pomáhají zlepšovat komunikační schopnosti dítěte již od velmi útlého věku a umožňují maximální interakci.

 

Více o konektivitě