Pražský logopedický den

Dětská sluchadla pro nedoslýchavé děti

 

 

Leo, roztomilý maskot pro dětská sluchadla Phonak, má již mnoho kamarádů z celého světa! Nyní máš příležitost nakreslit svého kamaráda, lvíčka Lea, podle svých představ, a být vybrán mezi 12 nejlepších tvůrců pro exkluzivní kalendář Phonak Leo 2018!

 

Pravidla pro účast v soutěži:

  1. Stáhněte si šablonu z Leo soutěžních webových stránek www.phonak.com/drawingleo a nakreslete svého Lea do označeného rámečku vytištěné stránky (formát A4, na šířku).
  2. Zašlete svůj výkres spolu s vytištěným rodiči podepsaným Prohlášením na adresu: Phonak Communications AG, Pediatric Team, Attn. Susanne Wenger, Laengasse 17, CH-3280 Murten, Switzerland nejpozději do 1. září 2017.
  3. Na e-mail: susanne.wenger@phonak.com pošlete foto dítěte, bude spolu s jeho jménem, věkem a zemí uvedeno k jeho obrázku.
  4. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách soutěže Leo dne 21. září 2017. 12 vítězů se může těšit na atraktivní balíček dárečků s plyšákem Leo, knihu, plakát, plastovou láhev na výlet a omalovánky.

Těšíme se na všechny krásné obrázky z celého světa!

    

   

5 DŮVODŮ PRO DĚTSKÁ SLUCHADLA ZNAČKY PHONAK

Osvědčená digitální technologie stejně tak jako cílené zaměření se na problematiku dětského sluchu a nastavování dětských sluchadel a multidisciplinární přístup nám skýtá velkou podporu pro dosažení toho nejlepšího výsledku pro každé jednotlivé dítě.

 

Existuje nespočet důvodů, proč zvolit dětské sluchadlo značky Phonak. My jsme však vybrali 5 nejdůležitějších, které sluchadla značky Phonak výrazně odlišují od ostatních výrobců

                                                                                                                                                                    

  • Sluchadla Phonak pro děti a mládež od 0 - 18 let
  • SoundRecover pro zajištění slyšitelnosti celého zvukového spektra a srozumitelnost řeči
  • Bezdrátová FM komunikace
  • Přesné nastavení sluchadla v dětském režimu podle věku dítěte
  • Sluchadla určená pouze pro děti a mládež