VIDEO

Screening sluchu novorozenců (OAE a ABR)

Virginia, USA.
 

 

 

Kochleární implantáty a bezdrátová technologie Phonak 

 

 

 

Vítejte v dětském oddělení!

Včasnou intervencí za využití dostupného komplexního řešení zajistíme optimální vývoj osobnosti dítěte. A jeho budoucnost. 

 

Seminář zaměřený na dětskou audiologii

Aktuální trendy a nové poznatky jako ústřední téma. 

 

Úvod do dětského programu

Představujeme Vám komplexní dětský program, který vyvinula společnost Phonak pro nejmenší uživatele sluchadel s ohledem na jejich vývoj, růst a měnící se potřeby. Cílem této aktivity je komplexní informovanost odborníků, rodičů, pedoagogů a specializovaných pracovníků, kteří se setkávají se sluchově hendikepovanými dětmi.

 

SoundRecover - Revoluce v porozumění řeči

Unikátnost funkce SoundRecover spočívá v nelineární kompresi vysokofrekvenčních zvuků do nejbližšího slyšitelného spektra uživatele sluchadel. Účinnost funkce SoundRecover je potvrzena mnoha klinickými studiemi, včetně dětských uživatelů. Znatelné výsledky zlepšení poslechu a vlastní kvality řeči jsou zaznamenány již po 6ti týdnech používání. SoundRecover je nastavitelný ve všech programech. Pouze u sluchadel značky Phonak!

 

Sluchadla Naída - První a jediná voděodolná sluchadla na trhu

Sluchadla Naída patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější sluchadla z portfolia značky Phonak, která oceňují zejména uživatelé s těžkou až velmi těžkou ztrátou sluchu. Seznamte se, prosím, blíže ...