• Dětská sluchadla Phonak pro neomezené možnosti Vašeho dítěte
  • Opakovaně nejlepší řešení pro dětský sluch od nezávislých audiologů
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel pro každého teenagera
  • Předchozí
  • Další

Digitální bezdrátová komunikace

Překonávání náročných poslechových situací v hluku a na větší vzdálenost

Moderní technologie sluchadel umožňuje ve většině situací příjemný poslech a porozumění řeči. Avšak pokud telefonujete, sledujete televizi nebo se nacházíte v hlučném prostředí, a současně se snažíte udržet rozhovor s jinou osobou, může to být pro vás velmi frustrující zkušenost.

Řešením je nejnovější portfolio bezdrátové komunikace značky Phonak. Tato doplňková zařízení k vašim sluchadlům zajistí lepší srozumitelnost zejména v poslechově nejnáročnějších situacích.

Lépe slyšet v hluku nebo na větší vzdálenost, během telefonování, ve třídě a při poslechu televize multimediálních zařízení. Nebo získat snadný a diskrétní přístup k ovládání sluchadla pomocí dálkového ovladače.

Bezdrátové komunikační portfolium Phonak

Kompatibilita zařízení Phonak Roger se všemi výrobci sluchadel a kochleárních implantátů

Konfigurátor zařízení Roger pro všechny značky sluchadel a kochleárních implantátů

Kliknutím na obrázek přejdete na interaktivní verzi. Pozn. v anglickém jazyce.

Porovnání s původními systémy

Roger technologie

Nejnovější variantou v oblasti podpory dětí ve vzdělání je Roger technologie, která díky svému výkonu v náročných poslechových prostředích jasně ukazuje svou dominanci oproti původním FM a dynamickým FM systémům.

Mikrofony Roger disponují především velmi čistým zvukem a univerzálností použití, což z nich dělá také velmi dobré pomocníky u poruch jako ADHD, ASD či u jednostranné ztráty sluchu.

Na uvedeném grafu vidíte srovnání tradičních FM systémů, dynamických FM systémů a technologie Roger. Jedná se o závislost správně indikovaných slov (HINT test) a úrovni šumu v okolním prostředí. 

Nejuniverzálnější pomocník - Phonak Roger Pen

Roger Pen

Inteligentní a silný.

Vzdálený mikrofon Roger Pen pomáhá slyšet mnohem lépe než při využítí samotných sluchadel, protože jeho mikrofon je mnohem výkonnější. Je to opravdu chytré zařízení: Roger pen cítí, jak ho chcete použít. Ukaž styl rozhovoru pro individuální konverzaci, nebo jej polož na stůl, abys poslouchal skupinu, a Roger automaticky změní způsob, jakým mikrofon přebírá zvuky.

Diskrétnost Roger PenBezdrátový přenos zvuku přímo do uší

Roger Pen funguje až do vzdálenosti 10 metrů (ideální podmínky až 20 metrů), což znamená, že můžete slyšet někoho, kdo drží mikrofon přes celou místnost. Zvuk následně přichází bezdrátově přímo do sluchadel.

Dikstrétnost 

Nebudete vynikat, když používáte Roger Pen. Ať je položen na stole nebo se drží v ruce ... no, přece nikdo nemusí vědět, že to není pero, ne?

Roger pen a digitální světRoger a mobilní telefon

Roger Pen se připojuje k mobilnímu telefonu přes Bluetooth a přenáší hovory přímo do sluchadel. Vyřízení hovoru neznělo nikdy lépe a nebylo snadnější.

Roger spolupracuje

Porozumění je velký problém, ale s moderní dobou chcete slyšet také svůj digitální svět. Roger Pen se bezproblémů dá připojit k vašemu televizoru, hernímu systému nebo hudbě a posílá zvukový signál přímo do vašich sluchadel. Pro zajištění plné funkčnosti je nutné vždy kombinovat s přijímači Roger

Více informací o Phonak Roger Pen

Přihlášení