• Dětská sluchadla Phonak pro neomezené možnosti Vašeho dítěte
  • Opakovaně nejlepší řešení pro dětský sluch od nezávislých audiologů
  • Spolehlivé baterie pro sluchadla jakékoliv značky
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel pro každého teenagera
  • Phonak Roger On do školy i pro volný čas
  • Vysoušečky pro dokonalou péči o sluchadla
  • Prémiová ochrana sluchu před nadměrným hlukem
  • Předchozí
  • Další

Digitální bezdrátová komunikace

Překonávání náročných poslechových situací v hluku a na větší vzdálenost

Moderní technologie sluchadel umožňuje ve většině situací příjemný poslech a porozumění řeči. Avšak pokud telefonujete, sledujete televizi nebo se nacházíte v hlučném prostředí, a současně se snažíte udržet rozhovor s jinou osobou, může to být pro vás velmi frustrující zkušenost.

Řešením je nejnovější portfolio bezdrátové komunikace značky Phonak. Tato doplňková zařízení k vašim sluchadlům zajistí lepší srozumitelnost zejména v poslechově nejnáročnějších situacích.

Lépe slyšet v hluku nebo na větší vzdálenost, během telefonování, ve třídě a při poslechu televize multimediálních zařízení. Nebo získat snadný a diskrétní přístup k ovládání sluchadla pomocí dálkového ovladače.

Řešení poslechu v náročných poslechových podmínkách

Kompatibilita zařízení Phonak Roger se všemi výrobci sluchadel a kochleárních implantátů

Konfigurátor zařízení Roger pro všechny značky sluchadel a kochleárních implantátů

Kliknutím na obrázek přejdete na interaktivní verzi. Pozn. v anglickém jazyce.

Porovnání s původními systémy

Roger technologie

Nejnovější variantou v oblasti podpory dětí ve vzdělání je Roger technologie, která díky svému výkonu v náročných poslechových prostředích jasně ukazuje svou dominanci oproti původním FM a dynamickým FM systémům.

Mikrofony Roger disponují především velmi čistým zvukem a univerzálností použití, což z nich dělá také velmi dobré pomocníky u poruch jako ADHD, ASD či u jednostranné ztráty sluchu.

Na uvedeném grafu vidíte srovnání tradičních FM systémů, dynamických FM systémů a technologie Roger. Jedná se o závislost správně indikovaných slov (HINT test) a úrovni šumu v okolním prostředí. 

Vzdálené mikrofony pro každé prostředí včetně školního

Řešení poslechu v každé situaci

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.