Sluchadla Phonak pro děti

Klíč k úspěšné budoucnosti Vašeho dítěte

Řešení pro školáky

Jakmile vaše dítě nastoupí do školy, zpracovává informace, které jsou prezentovány slovně - a proto jsou správně nastavená sluchadla důležitým předpokladem k úspěšnému učení. Se zvýšenou nezávislostí, větší sociální interakcí a vystavením se situacím, které vyžadují větší verbální komunikaci, nejlepším poslechovým řešením pro vaše dítě může být kombinace sluchadel a bezdrátového příslušenství. Phonak nabízí široké portfolio produktů, které vytváří zábavné, pohodlné, uživatelsky jednoduché poslechové systémy pro každou poslechovou situaci, jakkoliv je náročná.

Školní výuka

Slyšet vše, všude a vždy

Specializovaný pediatrický operační systém sluchadla AutoSense Sky OS zajišťuje, že děti mohou plně těžit z bezproblémového poslechu.

Špičkové porozumění

Systém Phonak Roger společně se sluchadly poskytují nejlepší možné porozumění hlasu učitele.

Více zvuků, více zábavy!

Velkou část života si dětí hrají, učí a jsou v neustálé interakci se svou rodinou a přáteli. Sluchadla Phonak Sky V umožňují optimální porozumění řeči pomocí funkce SoundRecover2.

Být stále ve spojení

Interakce s přáteli, rodinou a udržování spojení s mobily a multimediálními zařízeními je pro děti v dnešním digitálním světě nezbytností.

Dětská sluchadla Phonak generace Belong

Sluchadla Phonak Sky B pro děti každé věkové skupiny

Sluchadla Phonak Naída B pro těžké ztráty

 Sluchadla Phonak Sky B

včetně dobíjecí varianty

Sluchadla Phonak Naída B

včetně dobíjecí varianty

Dětská sluchadla Phonak generace Venture

Dětská sluchadla Phonak generace Quest

Přihlášení