Sluchadla Phonak pro děti

Klíč k úspěšné budoucnosti Vašeho dítěte

Jednostranná ztráta sluchu

Chytré řešení pro jednostrannou ztrátu sluchu

Bez ohledu na věk nebo úroveň ztráty sluchu nabízí Phonak řešení pro jednostranné ztráty sluchu, které jsou snadno použitelné a zároveň zajišťují, že poslech zůstane zábavný.

Jednostranná ztráta sluchu (UHL) je druh sluchové poruchy, ​​u níž dochází k normálnímu slyšení v jednom uchu a k úplné ztrátě sluchu ve druhém. Dokonce i nejmenší ztráta sluchu znamená, že dítě je v nevýhodě, pokud jde o poslech a chápání řeči. Proto je velmi důležité posoudit a řešit ztrátu sluchu vašeho dítěte a jedinečné potřeby poslechu se svými sluchovými a vzdělávacími profesionály, abyste zajistili, že vaše dítě má veškeré prostředky k dosažení úspěchu ve studijním i kariérním životě.

Volba sluchových řešení je jedinečná jako vaše dítě

Phonak Sky V

Sluchová ztráta na jedné straně

Když vaše dítě má na jedné straně sluchovou ztrátu, která je napomáhá, Phonak Sky ™ V poskytuje maximální výkon. Systém AutoSense Sky OS ™, který byl speciálně navržen pro děti, se automaticky přizpůsobuje každodennímu naslouchání vašeho dítěte. 

Více informací o Phonak Sky V

 

Phonak Sky V & Phonak Cross II

Kombinace jednostranné ztráty sluchu (UHL) a sluchové ztráty

Phonak CROS II je mikrofon zabudovaný do malého krytu za uchem, který přijímá zvuk z poškozené strany a posílá zvuk do sluchadla Phonak Sky V umístěného na straně druhé. Díky pokročilému zpracování je tento systém skvělý, když dítě potřebuje slyšet někoho na straně, kde disponuje úplnou ztrátou sluchu.

Více informací o Phonak CROS II

 

Phonak Roger Focus

Kombinace jednostranné ztráty sluchu (UHL) a normálního poslechu

Roger ™ Focus spolu s mikrofonem Roger je snadno použitelný systém, který posílá hlas učitele nebo spolužáků přímo do zdravého ucha vašeho dítěte. Tento přístup eliminuje rušivý zvuk, který dovoluje Vašemu dítěti slyšet a pochopit více toho, co se říká, bez ohledu na to, kde sedí.

Více informací o Roger Focus

Přihlášení