• Dětská sluchadla Phonak pro neomezené možnosti Vašeho dítěte
  • Opakovaně nejlepší řešení pro dětský sluch od nezávislých audiologů
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel pro každého teenagera
  • Předchozí
  • Další

Jednostranná ztráta sluchu

Chytré řešení pro jednostrannou ztrátu sluchu

Bez ohledu na věk nebo úroveň ztráty sluchu nabízí Phonak řešení pro jednostranné ztráty sluchu, které jsou snadno použitelné a zároveň zajišťují, že poslech zůstane nadále zábavou.

Jednostranná ztráta sluchu (Unilateral Hearing Loss, UHL) je druh sluchové poruchy, ​​kdy jedno ucho slyší normálně a v druhé trpí úplnou ztrátou sluchu. Dokonce i minimální ztráta sluchu znamená, že je dítě v nevýhodě, pokud jde o poslech a porozumění řeči. Proto je velmi důležité posoudit a řešit ztrátu sluchu Vašeho dítěte a jedinečné potřeby poslechu s odborníky a speciálními pedagogy, abyste zajistili, že má Vaše dítě veškeré dostupné prostředky k dosažení úspěchu ve studijním i kariérním životě.

Volba poslechových řešení je jedinečná stejně jako Vaše dítě

Phonak Sky V

Sluchová ztráta na jedné straně

Když má Vaše dítě na jedné straně sluchovou ztrátu, která je podporována, sluchadla Phonak Sky ™ poskytují maximální výkon. Operační systém AutoSense Sky OS™, který byl speciálně navržen pro děti, se automaticky přizpůsobuje každodennímu poslechu Vašeho dítěte. 

Více informací o Phonak Sky

 

Phonak Sky V & Phonak Cross II

Kombinace jednostranné ztráty sluchu a sluchové ztráty

Phonak CROS II je mikrofon zabudovaný do zařízení připomínající sluchadlo, jež je umístěno za uchem, který přijímá zvuk z poškozené strany a posílá zvuk do sluchadla Phonak umístěného na straně druhé. Díky špičkové technologii zpracování zvuku je tento systém naprosto skvělý, když dítě potřebuje slyšet někoho na straně, kde disponuje úplnou ztrátou sluchu.

Více informací o Phonak CROS

 

Phonak Roger Focus

Kombinace jednostranné ztráty sluchu a normálního poslechu

Roger™ Focus spolu se vzdáleným mikrofonem Roger je snadno použitelný systém, který posílá hlas učitele nebo spolužáků přímo do zdravého ucha Vašeho dítěte, na němž je umístěn. Tento přístup eliminuje rušivé zvuky okolního prostředí a umožňuje Vašemu dítěti slyšet a porozumět více toho, co se říká, bez ohledu na to, kde ve třídě sedí.

Více informací o Roger Focus

Přihlášení