Sluchadla Phonak pro děti

Klíč k úspěšné budoucnosti Vašeho dítěte

Řešení pro teenagery

Cool řešení s komplexními funkcemi

Sluchadla Phonak V

Slyšíte více toho, co chcete, méně toho, co nemáte.

Sluchadla Phonak V snižují šum pozadí a automaticky vytáhnou zvuky, které chcete slyšet. Slyšte přítele, který stojí za vámi, na hlučném místě nebo ve větru. Sluchadla Phonak V dokáží změkčit náhlé a hlasité zvuky.

Zůstaň ve hře

Chceš sportovat, tancovat v dešti nebo nechceš mít obavy, že se zašpiníš? Sluchadla Phonak V jsou odolná proti vlhkosti a prachu, takže nemusíš volit mezi nasazením sluchadel a aktivním životem tak, jak chceš. Neomezuj se. Vydej se ven, i když je třeba špatné počasí.

Telefonní hovory bez jakýchkoliv problémů

Sluchadla Phonak V usnadňují telefonování. Umístěte telefon na jedno ucho a sluchadlo automaticky přenese zvuk do druhého ucha, čímž vám umožňuje poslouchat hovor ve stereo kvalitě a rozhovor je tak výrazně jasnější.

Sluchadla Phonak a příslušenství Phonak Roger Pen

Roger Pen

Inteligentní a silný.

Vzdálený mikrofon Roger Pen pomáhá slyšet mnohem lépe než při využití samostných sluchadel, protože jeho mikrofon je mnohem výkonnější. Je to opravdu chytré zařízení: Roger Pen cítí, jak ho chceš použít. Ukaž styl rozhovoru pro individuální konverzaci, nebo jej polož na stůl, abys mohl poslouchat skupinu osob, a Roger automaticky změní způsob, jakým mikrofon přebírá zvuky.

Diskrétnost Roger PenBezdrátový přenos zvuku přímo do uší

Roger Pen mikrofon funguje až do vzdálenosti 10 metrů (ideální podmínky až 20 metrů), což znamená, že můžete slyšet někoho, kdo drží mikrofon přes celou místnost. Zvuk přichází bezdrátově přímo do sluchadel.

Diskrétnost 

Nebudete na sebe upozorňovat, i když používáte Roger Pen. Ať je položen na stole nebo jej držíš v ruce... no, přece nikdo nemusí vědět, že to není pero, ne?

Roger pen a digitální světRoger Pen a mobilní telefon

Roger Pen se připojuje k mobilnímu telefonu přes Bluetooth a přenáší hovory přímo do sluchadel. Vyřízení hovoru neznělo nikdy lépe a nebylo snadnější.

Roger spolupracuje

Porozumění je velký problém, ale s moderní dobou chcete slyšet svůj digitální svět. Roger Pen se bezproblémů dá připojit k vašemu televizoru, hernímu systému nebo hudbě a posílá zvukový signál přímo do vašich sluchadel. Pro zajištění plné funkčnosti je nutné vždy kombinovat s přijímači Roger.

Dětská sluchadla Phonak generace Belong

Sluchadla Phonak Sky B pro děti

Sluchadla Phonak Naída B pro těžké ztráty

Sluchadla Phonak Audéo B pro teenagery

 Sluchadla Phonak Sky B

včetně dobíjecí varianty

 Sluchadla Phonak Naída B

včetně dobíjecí varianty

 Sluchadla Phonak Audéo B

včetně dobíjecí varianty

Dětská sluchadla Phonak generace Venture

Přihlášení