• Dětská sluchadla Phonak pro neomezené možnosti Vašeho dítěte
  • Opakovaně nejlepší řešení pro dětský sluch od nezávislých audiologů
  • Spolehlivé baterie pro sluchadla jakékoliv značky
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel pro každého teenagera
  • Phonak Roger On do školy i pro volný čas
  • Vysoušečky pro dokonalou péči o sluchadla
  • Prémiová ochrana sluchu před nadměrným hlukem
  • Předchozí
  • Další

Phonak Sky V

Pro své dítě chcete vždy to nejlepší, stejně jako my ve společnosti Phonak. Již více než 40 let se věnujeme pochopení potřeb dětí se ztrátou sluchu, což nám umožnilo vytvořit skutečně inovativní a intuitivní řešení, která splňují specifické potřeby dětského poslechu.
Protože dítě není malý dospělý.

Klíčové vybavení sluchadel Phonak Sky V

Phonak Sky V

Stvořena ke skutečnému výkonu 
Sluchadla Phonak Sky V se zcela automaticky přizpůsobují prostředí, v němž se dítě pohybuje.

Lepší poslech, více zábavy
Umožněte svému dítěti optimální podmínky poslechu pro správný vývoj řeči.

Jednoduchá funkčnost
S novou světelnou kontrolkou budete vždy vědět, kdy je sluchadlo dítěte zapnuté, zda je program Roger aktivní, nebo zda se nevybila baterie.

Lepší porozumění řeči
Sluchadla Phonak Sky V spolu vzájemně komunikují tak, že optimalizují poslech na základě poznávání, učení a interakce dítěte s okolním světem.

Dostatečná odolnost
Sluchadla Phonak Sky V jsou odolná vůči vodě, prachu a potu a tedy nic nestojí v cestě vašemu dítěti, aby si užilo spousty zábavy.

Atraktivní výběr barev
S bohatým výběrem z 16ti barev sluchadel a 7 barev háku se pro každé dítě najde perfektní varianta sluchadel Phonak Sky V.

Seznamte se - sluchadla Phonak Sky V

Dětská sluchadla Phonak generace Venture

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.